etw
Your Trusted Consulting Provider

MAVARED

Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri İçin

  • The Best Partner

    For NGOs
Mavared LTD STI, 2014 yılında kurulmuş, çeşitli faaliyetler, Eğitim Bilgi, Elektronik, İhracat, İthalat ve diğerleri ile kurulmuş bir Türk şirketidir.
Vizyonumuz: Mavared Ekibi, İnsan becerilerini geliştirmenin gelecekteki yaşam zorlukları için hazırlanacağına inanmaktadır; Aktif, yenilikçi ve yaratıcı kişiler oluşturmak için koçluk bilgisini genişletmeyi hedefliyoruz.
Robotik Öğrenimi: Robotik Öğrenim merkezi olarak Mavared Eğitimi: Robotların temel bilgilerini gençlere gruplar halinde sunuyoruz, Ayrıca Robotik öğreniminde kullandığımız araçlardan biri olarak bir ROBOMOBO tasarladık. 2015 yılında İTÜ Robotik Olimpiyatlarına Katıldık
KolayArapca: Mavared Eğitim. Bursa Kitap ve Eğitim Fuarı 2015'te, Arapça Online kursları olan Kolay Arapca'yı tanıttık, farklı türlerdeki Arapça dil öğrencileri için 200 saatten fazla süren Oyunlar / Videolar / Konuşma ve daha fazlası, kişisel eğitim uygulamalarına bağlıdır.
SLC: Özel Dil Kursları Olarak Mavared Eğitim: yüksek eğitimli ekibimize bağlı olarak, Arapça ve İngilizce dillerinde bire bir kurslar veriyoruz.
ALAmeenSoft: Mavared Yazılım için distribütör olarak eğitim: Bursa'daki Al Ameen Muhasebe sistemi için yetkili dağıtımımız bulunmaktadır.
MaintenanceCenter: Donanım / Yazılım bakım merkezi olarak Mavared Education: Bursa'daki Arap müşterilere bilgisayarlarını yazılım ve donanım olarak onarmak için hizmet veriyoruz. Şu ana kadar sunduklarımızdan gurur duyuyoruz ve daha kaliteli ve tanınmış ürünler ve hizmetler sunmak için sabırsızlanıyoruz.