etw
Your Trusted Consulting Provider

MAVARED

Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri İçin

  • The Best Partner

    For NGOs

Yönetim eğitim programları, şirket yöneticilerinin yeni fırsatlardan yararlanmak ve olağanüstü organizasyonel değer yaratmak için beceriler geliştirmelerine yardımcı olur.

MAVARED, yüksek potansiyel genç yöneticilerden CEO’lara ve kurul üyelerine kadar her yönetim seviyesi için yönetim eğitim programları sunar. İkincisi bir sürpriz gibi görünebilir: şüphesiz en tepedekiler zaten bir işin nasıl yürüdüğünü biliyor mu? Bununla birlikte, en başarılı üst düzey yöneticiler, başarılarının ardında oturmaktan uzak, güncel kalma ve sürekli yüksek etkili performans sağlama fırsatını benimsiyorlar. Bir CEO eğitim programı, bu tür yöneticilere daha geniş ekonomik ve toplumsal konularda yeni bir bakış açısı sağlayabilir ve oyunların değişen pazar hareketlerini tanımlamasına yardımcı olabilir.

MAVARED, yönetici yetiştirme ihtiyaçları konusunda derin bir anlayışa sahiptir. Bu nedenle her seviyede yöneticilerin ve yöneticilerin karşılaştığı stratejik zorluklara ve sorunlara yönelik özel yönetim eğitim programları sunuyoruz.

PROJE YÖNETİMİ EĞİTİMİ
Proje yönetimi eğitimi, özellikle genç yöneticiler için olan çoğu eğitim yönetimi kursunun ayrılmaz bir parçasıdır. Etkili olması için, proje yöneticilerinin, projeleri başarıyla tamamladıklarını görmeleri için proje yönetimi tekniklerinin sağlam bir şekilde bilinmesi ve anlaşılması, doğru yönetim ve liderlik becerileri gerekmektedir. Sağlam proje yönetimi becerileri ilgili mesleki deneyim yoluyla edinilebilir, ancak belirli proje yönetimi eğitimleriyle de hızlandırılabilir ve geliştirilebilir.

İş Geliştirme Eğitimi
İş geliştirme eğitimi, olmak istediğiniz iş lideri olmanıza yardımcı olabilir. İş dünyasında iyi bir eğitim size zorluklarınızı analiz etmek için araçlar ve beceriler kazandırır ve ardından mevcut işinizde ve bir sonraki işinizde stratejik çözümler sunar. İşin püf noktası, ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan etkili bir yönetim eğitimi seçmektir.

GENEL MÜDÜRLÜK EĞİTİMİ
Genel yönetim eğitimi, size işlevsel rollerden genel yönetim pozisyonlarına geçmeniz için gereken becerileri verir. Deneyimli bir yönetici olarak, uzmanlık alanınızla ilgili kendinizi kanıtladınız – ancak daha büyük sorumluluklar ve daha büyük zorluklar üstlenmek için, işletme bilgilerinizi genişletmeniz ve güçlü liderlik becerileri geliştirmeniz gerekiyor.

İŞ GELİŞTİRME STRATEJİSİ
Bir iş geliştirme stratejisi, liderlerin gelecekle ilgili zorluklara hazır olmalarını sağlarken, organizasyon hedeflerinde görüşlerini korumalarına yardımcı olur. Hangi seviyede çalışıyorsanız çalışın bu şarttır – bir iş biriminin, fonksiyonun, bölünmenin, ülkenin veya bölgenin lideri olabilir. Bununla birlikte, bir strateji yeterli değildir – liderler aynı zamanda stratejiyi uygulamak ve sürdürülebilir bir organizasyon oluşturmak için ekipler oluşturmalı ve iç ve dış ilişkileri yönetmelidirler.